Jaunumi

SIA "DMP" ir pārvaldīšanas uzņēmums Daugavpilī.

 

Jaunumi

Lielgabarīta atkrītumi

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija atgādina iedzīvotājiem, ka nevajadzīgas lielgabarīta mantas un atkritumus aizliegts ievietot sadzīves atkritumu konteineros, kā arī atstāt pie tiem.

Daugavpils pilsētas domes saistošo noteikumu Nr.16 “ Atkritumu apsaimniekošanas noteikumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” 19.punkts nosaka, ka sadzīvē radušos lielgabarīta atkritumus to radītājs vai valdītājs savāc atsevišķi no citiem atkritumiem un nodrošina to nogādāšanu uz dalītās atkritumu savākšanas punktiem vai laukumiem – ar savu transportu vai izmantojot atkritumu apsaimniekotāja pakalpojumus, par šo atkritumu pārvadāšanu vienojoties atsevišķi, vai ievieto speciāli šim nolūkam paredzētajās atkritumu apsaimniekotāja atkritumu tvertnēs.
Mēbeles, sadzīves tehniku un citus priekšmetus, kas nav vienkārši izmetami atkritumu tvertnē, iedzīvotāji var nogādāt šķiroto atkritumu savākšanas laukumā Liģinišķu mikrorajonā.
Būvniecības atkritumi ir jāsavāc un jānogādā atkritumu apglabāšanas poligonā “Cīnīši” (no pirmdienas līdz piektdienai no plkst.9.00 līdz 16.00), samaksājot par to pieņemšanu saskaņā ar spēkā esošo tarifu, vai arī pasūtot tiem paredzētu konteineru, ko par maksu izvedīs atkritumu apsaimniekotājs. Konteineri var pasūtīt SIA “AADSO”1.Pasažieru ielā 4, abonentu nodaļā vai sazinoties pa tālr. 654 49033, 2 9636728.

Sakarā ar to, ka pilsētas teritorijā pie miskastēm regulāri tiek novietotas lielgabarīta mantas un atkritumi, kam iedzīvotāji mēdz pievienot arī citas nevajadzīgas lietas, kā rezultātā veidojas atkritumu kaudzes, Daugavpils pilsētas pašvaldības policija turpmāk pievērsīs šādiem pārkāpumiem īpašu uzmanību, ierosinot administratīvo pārkāpumu procesus, kurus izskatīs un galīgo lēmumu pieņems Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Administratīvā komisija.

Saskaņā ar Atkritumu apsaimniekošanas likuma 43. panta 1.daļu par sadzīves atkritumu radītāja vai valdītāja nepiedalīšanos pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu apsaimniekošanā piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai no desmit līdz simt piecdesmit naudas soda vienībām (50 – 750 eiro), bet juridiskajai personai — no piecdesmit līdz trīssimt naudas soda vienībām (250 – 1500 eiro).

Pēdējās ziņas

Uzsākti zāles pļaušanas darbi
SIA “DMP” aicina iedzīvotājus pārvietot savas automašīnas uz citu vietu, redzot, ka pie dzīvojamās mājas notiek pļaušanas darbi, lai izvairītos no gadījumiem, kad kāds ar trimeri nejauši no zemes pacelts akmens trāpa automašīnas stiklā.
lasīt vairāk
Pārskats par 2023.gadu
Pārskats par 2023. gadu
lasīt vairāk
Siltumtīklu hidrauliskā pārbaude
Sakarā ar siltumtīklu hidraulisko pārbaudi un ikgadējo remontu, kura notiks no 2024.gada 03.jūnija plkst. 0:00 līdz 2024.gada 07.jūnijam plkst. 16:00 karstā ūdens piegāde tiks atslēgta sekojošās mājās:
lasīt vairāk

Informācija un jautājumi

Kur zvanīt, ja mājā ir notikusi avārija?
Ja dzīvojamā mājā ir notikusi avārija lūdzam zvanīt visu diennakti pa tālruni 206 111 10.
Kuros datumos tiek izsūtīti ikmēneša rēķini?
Ikmēneša apsaimniekošanas un saņemto pakalpojumu rēķini tiek sagatavoti un izsūtīti katra mēneša 10.-15. datumā.
Kur zvanīt, ja ir jautājumi par rēķiniem?
Lūdzam zvanīt pa tālruni 25144778.